اخبار استانها
1396/8/17 چهارشنبه فراخوان به واحدهای صنعتی و خدماتی استان همدان برای کسب تندیس صنعت سبز  
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان محمدرضا محمدی با بیان این مطلب افزود: فراخوان ثبت نام در خصوص انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز منتشر شده و امکان ثبت نام برای این مهم در آدرس اینترنتی isg.doe.ir فراهم گردیده است.

وی تاکید کرد: واحدهای صنعتی و خدماتی تا 15 آذر ماه برای تکمیل و ارسال پرسشنامه ها فرصت دارند.

محمدی خاطرنشان کرد: سازمان حفاظت محیط زیست به منظور تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی که در راستای حفظ محیط زیست اقدامات برجسته ای انجام داده اند و همچنین ترویج فرهنگ زیست محیطی در بین واحدهای صنعتی و خدماتی کشور و انتقال تجارب مدیران موفق در زمینه کنترل و کاهش آلاینده های زیست محیطی، نوزدهمین همایش ملی واحدهای صنعتی و خدماتی سبز را برگزار می کند.

وی بیان کرد: تلاش های ما در جهت رفاقت همه بخش های جامعه با محیط زیست برای ساختن امروز و آینده ای بهتر برای کشور و نسل های آینده است.

وی تصریح کرد: یکی از اصلی ترین شاخص های ارزیابی ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان های استان همدان؛ واحدهای صنعتی و خدماتی سبز است زیرا واحدهای صنعتی و خدماتی می توانند در برون رفت از چالش های محیط زیستی که با آنها دست به گریبانیم کمک کنند.

وی اضافه کرد: فراهم کردن زمینه ها برای کسب عنوان و تندیس واحدهای صنعتی و خدماتی سبز، توسط واحدهای تولیدی، مسیری غیر قابل بازگشت است که ظرفیت محیط زیستی بزرگی برای جامعه فراهم می کند.

 
بيشتر